Back to Top

مرکزخرید راتچاپراسانگ بانکوک

ازمراکز خرید جذاب تایلند،مرکزخرید راتچاپراسانگ بانکوک میباشد که برندهای معروف پوشاک و کیف و کفش و غیره  در ان عرضه میگردند.بر اساس موقعیت مکانی این مرکز خرید تنها در چند قدمی میدان سیام ،با فروشگاه های بسیار جذابش محلی برای خریداران محسوب میشود.

  مرکزخرید راتچاپراسانگ بانکوک

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

یکی از بهترین  جاذبه های گردشگری پاتایا خرید کردن بوده و شناخت بهترین مرکز خرید بسیار دارای اهمیت میباشد.یکی از مراکز خرید بزرگ در تایلند،مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا می باشد که ویژگی رو به ساحل بودن آن موجب شده است تا بین گردشگران جایگاه ویژه ای برخوردار شود.

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

بازار شبانه پات پونگ بانکوک

اگر به تایلند سفر کنید میبینید که در میان کلاب‌ها و بارهای خیابان پت‌ پونگ بانکوک نیز بازار شبانه پت‌پونگ در بانکوک را میتوان دید که یکی از جالب ترین مراکز خرید بانکوک است و ذاتاً برای گردشگران طراحی شده است.پ

در این بازار انواع کالاها و مارک های تقلبی همچون ساعت‌، البسه، کیف و لوازم آرایش از مارک‌های معروف دنیا، در کنار سوغاتی‌ها و شورت‌های کیک بوکسینگ و توک توک میتوان دید.

بازار شبانه پات پونگ بانکوک

مرکز خرید MBK بانکوک

مرکز خرید MBK بانکوک یک مرکز خرید بسیار زیبا بوده و یکی از شناخته ترین مراکز خرید در بین مردم تایلند میباشد که به سرعت به یکی از جاذبه های بانکوک تبدیل گردیده است .

شما در این مرکز خرید می توانید همه آنچه که شما نیاز دارید را از بهترین مارک ها و برند های معتبر دنیا در 2000 مغازه و فروشگاه های این مر کز بزرگ مشاهده نمایید.

مرکز خرید MBK بانکوک

مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

مرکز خرید رویال گاردن در خیابان Second Road که در نزدیکی جاده ساحلی قرار دارد و یکی از بهترین مراکز خرید پاتایا میباشد.

مرکز خرید رویال گاردن یک مرکز خریدبزرگ بوده که در چهار طبقه با فروشگاه های مختلف تمامی نیازهای گردشگران را فراهم میکند .

مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

مرکز خرید سنترال فستیوال در سال 2009 در 5 طبقه افتتاح گردید.

البته مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پاتایا می باشد که ویژگی رو به ساحل بودن آن موجب شده است تا بین گردشگران جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.

 مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا

صفحه1 از3